سلامت عمومی

سیستم ایمنی بدن

15 غذایی که سیستم ایمنی بدن شما را تقویت می کند

تقویت کننده های سیستم ایمنی بدن تغذیه غذاهای خاص ممکن است به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک کند. اگر به دنبال راه هایی برای جلوگیری از سرماخوردگی و آنفولانزا در زمستان هستید ، اولین قدم شما باید مراجعه به فروشگاه مواد غذایی محلی شما باشد.

ویتامین D

ویتامین D

ویتامین D به تنظیم مقدار کلسیم و فسفات موجود در بدن کمک می کند. این مواد مغذی برای سالم نگه داشتن استخوان ها ، دندان ها و ماهیچه ها لازم است. کمبود ویتامین D می تواند منجر به ناهنجاری های استخوانی مانند rickets در کودکان و درد استخوان ناشی از بیماری به نام استئوماسیا در بزرگسالان شود.

ویتامین E

ویتامین E

ویتامین E به حفظ سلامت پوست و چشم و تقویت دفاع طبیعی بدن در برابر بیماری و عفونت (سیستم ایمنی بدن) کمک می کند. منابع خوب ویتامین E: ویتامین E در غذاهای متنوعی یافت می شود. منابع خوب عبارتند از: روغن های گیاهی – مانند سویا ، ذرت و روغن زیتون.

ویتامین C

ویتامین C

ویتامین C که به اسید اسکوربیک نیز معروف است ، چندین کارکرد مهم دارد. این کارکرد ها شامل موارد زیر می شود: به محافظت از سلولها کمک می کند و آنها را سالم نگه می دارد. کمک به حفظ سلامت پوست ، رگ های خونی ، استخوان ها و غضروف ها. به بهبود زخم کمک می کند.

کورونا ویروس

کورونا ویروس چیست؟

این بیماری توسط یکی از اعضای خانواده coronavirus ایجاد می شود که قبلاً با آن روبرو نشده بودیم. مانند سایر کرونا ویروس ها، این مورد نیز، از حیوانات آمده است. بسیاری از کسانی که در ابتدا آلوده شده بودند در بازار عمده فروشی غذاهای دریایی هوانا در مرکز شهر چین کار می کردند.

Call Now Button به بالای صفحه بردن