تصویر محصول محصولات تقویت کننده و ضد ریزش موی سر اورین (Evrin)

محصولات تقویت کننده و ضد ریزش موی سر اورین (Evrin)

محصولات تقویت کننده و ضد ریزش موی سر اورین (Evrin) ، فرمولاسیون هایی پیشرفته هستند که قادرند طی فرایند شستشو، علاوه بر پاکسازی مو و اسکالپ سر از آلودگی ها، موثرترین ترکیبات تقویت کننده مو را به فولیکول های مو منتقل کرده و به جلوگیری از ریزش مو و رشد مجدد موهای ریخته شده کمک کنند. مواد موثره موجود در شامپوهای اورین، تقریبا تمام عوامل موثر بر فرایند ریزش مو را تحت تاثیر قرار می دهند. این ترکیبات موجب مهار آندروژن ها، جلوگیری از فعالیت آنزیم 5-آلفاردوکتاز، افزایش تکثیر و بازسازی سلولهای پوستی و افزایش تراکم عروقی اطراف فولیکولها شده و درنتیجه خونرسانی، اکسیژن رسانی، متابولیسم و رشد فولیکولهای مو بهبود یافته و ریزش موها کاهش می یابد.

در طراحی شامپوهای اورین توجه ویژه ای به سلامت ساقه موها و اسکالپ سر شده است. استفاده از سورفکتانت (شوینده) های ملایم و طیف گسترده ای از مواد آبرسان و مرطوب کننده، آنتی اکسیدان ها، ترکیبات ضد التهاب، ویتامین ها و مواد معدنی موجب شده است که پس از شستشو با شامپوهای تقویت کننده موی اورین، رطوبت پوست سر حفظ شده و از ایجاد خشکی، تحریکات پوستی، قرمزی و خارش سر جلوگیری شود. ضمن اینکه ساختمان پروتئینی مو کاملا حفاظت شده و ساقه موها نرم، لطیف، درخشان و شانه پذیر خواهند شد و آسیب های وارده به ساقه موها به تدریج رفع خواهند شد.

فرمولاسیون های پیشرفته اورین، حاصل تلاش متخصصین واحد تحقیق و توسعه شرکت آرادرفام آرمین و بهره گیری از مشاوره علمی متخصصان شرکت Silab فرانسه است و در تولید آنها از جدید ترین مواد موثره و دانش روز فرمولاسیون شامپوها استفاده شده است.

ویژگی های محصولات تقویت کننده و ضد ریزش موی سر اورین (Evrin):

 • استفاده از سورفکتانت های ملایم و سازگار با پوست و مو
 • استفاده از سورفکتانت قابل برگشت به محیط زیست (آمینواسیدها، گلوکوزیدها و …)
 • فاقد سورفکتانت های سولفات دار مهاجم(SLS، SLES، ALES)
 • فاقد ترکیبات زیان آور (Cocamide DEA، Cocamide MEA، دی اکسان و نیتروز آمین)
 • فاقد ترکیبات نگهدارنده با پتانسیل سرطان زایی (ایزوتیازولین، پارابن، فنوکسی اتانول)
 • فاقد نرم کننده های سیلیکونی و عدم ایجاد حس سنگینی روی موها
 • عدم ایجاد خشکی، خارش، قرمزی، تحریک و سوزش پوست سر

کمپلکس تقویت کننده مو Biocomplex B12

در تمام شامپوهای تقویت کننده و ضد ریزش موی اورین، یک کمپلکس اختصاصی از ترکیبات تقویت کننده مو شامل عصاره های گیاهی، ویتامین ها، اسیدهای آمینه و مواد معدنی استفاده شده است. این کمپلکس 12 گانه با نام Biocomplex B12 شناخته می شود و در زیر به اختصار معرفی می شود:

 • کافئین

با مهار مسیر تولید دهیدروتستوسترون از ریزش موهای تیپ مردانه (آندروژنیک) جلوگیری می کند. از طرف دیگر کافئین موجب افزایش تولید مولکول انرژی در سلول (ATP) شده و به رشد بهتر موها کمک می کند.

 • Anageline®

این ترکیب پروتئین هیدرولیز شده لوپین و محصول انحصاری شرکت Silab فرانسه است. با  3 مکانیسم مهار آنزیم 5 آلفا ردوکتاز و آندروژن ها، افزایش متابولیسم سلولی، افزایش تراکم عروقی در اطراف فولیکول ها و در نتیجه افزایش خونرسانی و اکسیژن رسانی به فولیکول ها موجب کاهش ریزش مو و کاهش چربی پوست می شود.

 • Amanduline® HC Bio

این ترکیب نیز محصول انحصاری شرکت Silab فرانسه و عصاره هیدورلیز شده بادام شیرین است که با مکانیسم های ویژه ای به حفظ ساختمان داخلی مو در مواجهه با استرس ها و حفاظت از ساختمان پروتئینی موها کمک می کند. همچنین با ایجاد پوشش روی مو موجب افزایش قدرت شانه پذیری و حالت پذیری و درخشندگی موها می شود.

 • Tiolisina®

حاوی آمینواسیدهای سولفوره  است و با مهار آنزیم لیپاز موجب کاهش سبوم پوست می شود. همچنین به علت دارا بودن گروه های تیول دارای اثرات آنتی باکتریال و ضد شوره است و اثرات تنظیم چربی و ضدشوره دارد.

 • نیاسینامید

از ویتامین های گروه B است که با نامهای نیکوتینامید، ویتامین B3 و pp نیز شناخته می شود. این ویتامین، محرک رشد مو بوده، موجب تنظیم جریان خون اطراف فولیکول ها، اکسیژن رسانی به فولیکولها، افزایش ساخت پروتئین در فولیکول ها و کاهش چربی پوست می شود.

 • زینک PCA

این ماده حاوی عنصر روی است که دارای خواص ضد میکروب و ضد قارچ است و موجب بهبود فلور میکروبی پوست سر شده و تولید سبوم (چربی طبیعی پوست) را نیز کاهش می دهد. PCA نیز موجب حفظ رطوبت مو و جلوگیری از خشکی تار مو و پوست سر می شود. 

 • دکسپانتنول

پیش ساز ویتامین B5 است و موجب تغذیه بهتر فولیکول ها و نرمی و حالت پذیری تارهای مو می شود. این ترکیب همچنین موجب نرمی پوست کف سر و کاهش تحریک پذیری آن می شود.

 • ویتامین B6

ویتامین B6 یا پیریدوکسین یکی دیگر از ویتامین های گروه B است که نقش مهمی در تقویت موها دارد. مطالعات نشان داده اند که ویتامین B6 فاز تلوژن (فاز استراحت موها) را کوتاه تر کرده و از ریزش موها جلوگیری می کند. همچنین این ویتامین فرایند نازک شدن موها را متوقف کرده و به پرپشت نشان دادن  موها و زیبایی ظاهری موها کمک شایانی می کند. ویتامین B6 تولید سبوم طبیعی پوست را کاهش می دهد و در کاهش شوره های سر نیز موثر است.

 • منتول

منتول یک الکل طبیعی است که با تحریک رسپتورهای TRPM8 در پوست موجب ایجاد حس خنکی و شادابی در پوست می شود. این ماده همچنین به عنوان یک ماده تسکین دهنده موجب کاهش التهاب و تحریکات پوست و مو می شود. منتول در پیشگیری ار ریزش موها نیز نقش مهمی دارد. این ماده موجب افزایش جریان خون مویرگی اطراف فولیکول ها شده و به تغذیه فولیکول ها کمک می کند. اما نقش منحصر به فرد منتول در فرآورده های ضد ریزش مو به اثر جذب افزایی آن مربوط می شود. حضور منتول در فرآورده های موضعی موجب افزایش نفوذ سایر مواد موثره به فولیکول های مو و افزایش اثربخشی آنها می شود.

 • سیستئین

سیستین یک آمینو اسید سولفوردار است. سیستئین ماده اساسی ساختمان مو می باشد و 10 تا 14 درصد آن را تشکیل می دهد. این اسید آمینه با ایجاد پیوندهای عرضی دی سولفیدی به استحکام ساختمان کراتین مو کمک می کند. سیستئین در محصولات مراقبت از مو می تواند به ضخیم شدن موها، انعطاف پذیری بیشتر موها و جلوگیری از شکنندگی موها کمک کند.

ویتامین E یا توکوفرول خواص آنتی اکسیدانی داشته و از بروز آسیب های رادیکال های آزاد و اثرات مضر نور خورشید جلوگیری می نماید. این ویتامین با افزایش جریان خون مویرگی از ریزش موها نیز پیشگیری می نماید و همچنین سبب تقویت ساقه موها نیز می شود.

 

از ویتامین‌های گروه B است که با نام های ویتامین B7 و ویتامین H نیز شناخته می شود. این ویتامین در متابولیسم سلولی و ساخت پروتئین ها، به ویژه کراتین، نقش دارد. بنابراین بیوتین با تحریک سنتز کراتین باعث ضخیم شدن ساقه موها شده و از ریزش مو پیشگیری می کند. 

برای رای دادن کلیک کنید!
[آراء: 3 امتیاز: 3.7]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Call Now Button به بالای صفحه بردن