انتخاب مواد اولیه سیلاب

مواد اولیه طبیعی سیلاب فرانسه

مواد اولیه طبیعی سیلاب فرانسه 1

از جمله مواد موثری که در محصولات اورین بیوتک مورد استفاده قرار می گیرند، مواد اولیه شرکت سیلاب فرانسه است. این مواد اولیه مطابق با قوانین صنعت آرایشی و بهداشتی تولید می شوند و به تایید متخصصان و کارشناسان بین المللی می رسند. کیفیت مثال زدنی محصولات اورین بیوتک با بهره گیری از مواد اولیه سیلاب فرانسه امکان پذیر شده است. در ادامه کمی بیشتر با مواد اولیه سیلاب فرانسه آشنا خواهید شد.

Natural raw material

100% plants and biotechnologies

انتخاب مواد اولیه سیلاب

انتخاب

سیلاب (silab) به منظور ساخت مواد موثر فعال، از مواد اولیه گیاهی و تک سلولی، مطابق با مقررات صنعت آرایشی و بهداشتی استفاده می کند. هر ماده اولیه جدید با ویژگی های دقیق، با قوانین این صنعت مطابقت دارد.

AUTHENTICATE

کنترل کیفیت

تمام مواد اولیه طبیعی توسط متخصصین سیلاب که با کارشناسان بین المللی در ارتباط هستند، تاییدیه کنترل کیفیت می گیرند. نتایج آنالیز و گیاه شناسی شناسنامه هر ماده اولیه را تشکیل می دهند. تمام بسته ها مورد ارزیابی قرار می گیرند تا کیفیت، اثربخشی، و امن بودن این مواد اولیه آرایشی و بهداشتی تضمین شود.

قابلیت ردیابی

قابلیت ردیابی

به منظور تامین امنیت منابع، سیلاب یک تحلیل عمیق از زنجیره عرضه خود در فرانسه و خارج از آن را انجام می دهد. یک رابطه با اعتماد به نفس ، توجه به تهیه کننده هایی که منشور مسئولیت پذیری خرید خود را امضا می کنند ، SILAB را قادر می سازد زنجیره های عرضه خود را 100٪ قابل ردیابی کند.

برای رای دادن کلیک کنید!
[آراء: 0 امتیاز: 0]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Call Now Button به بالای صفحه بردن