محصولات پوست و مو کودکان

محصولات پوست و مو کودکان اورین بایوتک از چند لاین ضد آفتاب ، لوسیون مرطوب کننده ، روغن کودک ، شامپوی بدن ، شامپوی سر. نرم کننده مو و حتی کرم مرطوب کننده ، محلول شستشو و کرم پای کودک نیز تشکیل می شود. که در واقع محصولات کودک اورین بایوتک طیف وسیعی از محصولات بهداشتی و مراقبتی نیاز کودکان را شامل می شود.

شامپوی موی کودک

فرمولاسیون این محصول بسیار ملایم بوده و مانع از سوزش چشم کودک شما می شود. و کاملا سازگار با پوست سر کودکان و نوزادان می باشد. در نتیجه رطوبت پوست و مو را حفظ کرده و مانع از خشکی پوس و مو کودک و نوزاد شما می شود. همچنین کف ایجاد شده از شامپو کنترل شده بوده و آبکشی سریع و آسانی دارد.

اورین بایوتک شامپوی نخصوص مو های خشک کودک و حتی برای موهای شوره دار نیز دارد. که تسکین دهنده موی سر کودک شما می باشد. و در موارد دیگر شوره های کوچک نوزاد و کودک شما را با ملایمت از بین می برد.

لوسیون بدن کودک

لوسیون های بدن مغذی کودک اورین بایوتک تغذیه کننده و مرطوب کننده پوست حساس کودکان شما می باشد. این لوسیون ها بافتی سبک دارند. و در برخی مدل های دیگر التهاب های پوستی کودکان شما را از بین می برد و آن ها را تسکین می بخشد.

این محصول باعث رفع زبری پوست کودک شده و خارش و قرمزی را کاهش می دهند. و بسیار بافت زود جذبی دارند و حالت چربی بر روی پوست حساس کودکان و نوزادان ایجاد نمی کنند.

مرطوب کننده کودک

مرطوب کننده های لاین کودک شرکت اورین بایوتک مناسب پوست خشک کودک دلبند شما می باشد. مرطوب کننده کودک برای رفع نشانه‌ های درماتیت آتوپیک، اگزما و خشکی پوست و همچنین رفع سوزش، قرمزی، خارش و تحریکات پوستی پوست حساس کودک بسیار مناسب می باشد.

همچنین به حفظ رطوبت پوست به مدت طولانی و 24 ساعته می باشد. با داشتن این محصول برای کودک خود خشکی پوسن او را به طور کلی از بین ببرید.

روغن کودک

روغن های مخصوص کودکان مناسب پوست صورت، بدن و موی کودکان و نوزادان بوده و نیز برای تسکین دهنده التهاب های به وجود آمده بر روی پوست کودک شما بسیار کاربردی می باشد. و همچنین برای حفظ رطوبت و جلوگیری از خشکی پوست بسیار مناسب است.

برای پاکسازی پوست کودک قبل از استفاده از این محصول، از شامپو بدن یا محلول پاک کننده بدن کودک اِورین (بدون نیاز به آبکشی) استفاده نمایید.