شامپو ضد ریزش مو

شامپو ضد ریزش مو از دیگر محصولات پر طرفدار و مرغوب شرکت اورین بایوتک می باشد. اورین تولید کننده اتواع محصولات زیبایی و مراقبت پوست مانند ضد چروک و … همچنین تولید کننده انواع محصولات پوست و مو کودکان نیز می باشد. محصولات برند اورین بایوتک با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی در زمینه پوست و مو و با بهترین و بروزترین مواد اولیه فرموله شده است و تست های آزمایشگاهی و ارزیابی های بالینی مختلفی بر روی آنها انجام گرفته است و اثربخشی آنها در این مطالعات به اثبات رسیده است.

شامپو ضد ریزش

تمامی شامپو های شرکت اورین بایوتک فاقد سولفات بوده و مانع از آسیب رسیدن به ریشه و ساقه موهایتان می شود. این لاین از شامپو ها باعث خنک شدن پوست کف سر شده و قابل استفاده بر روی موهای کراتین شده می باشد. همچنین تقویت کننده ریشه مو هایتان و موثر بر کنترل ریزش مو می باشد. برای مو های چرب ، چربی مو ها را گرفته و از خشک شدن بیش از حد آن جلوگیری می کند.

همچنین جهت رفع بوی نامطبوع ناشی از فعالیت باکتری ها بر روی سطع پوست نیز مورد استفاده قرار می گیرد. در کنار آن شامپوبی برای کف سر چرب و ساقه خشک موجود دارد که کمک به بازسازی و ترمیم ساقه موهای خشک و افزایش استحکام موهای نازک می شود. سبب رفع الکتریسیته ساکن و حالت پروازی موها نیز می شود. و باعث حفظ رطوبت کف سر شما می شود.

شامپو ضد ریزش مو

در مدت زمانی که اورین بایوتک به بازار عرضه شد علاوه بر رضایت مشتریان به عنوان برندی کاملاً تخصصی و درمانی، بسیار مورد توجه پزشکان و متخصصان پوست و مو قرار گرفت.
هدف ما از ابتدا تا به امروز معرفی کیفیت بالا و استفاده از بروزترین تکنولوژی ها در محصولات بوده و امیدواریم در کنار هم به بالاترین سطح سلامت و زیبایی مردم کشورمان دست یابیم.