بهترین شامپو ضد ریزش مو

بهترین شامپو ضد ریزش مو و محصولات مراقبت پوست و مو را شرکت اورین بایوتک تولید و به بازار عرضه می کند. در مدت زمانی که اورین بایوتک به بازار عرضه شد علاوه بر رضایت مشتریان به عنوان برندی کاملاً تخصصی و درمانی، بسیار مورد توجه پزشکان و متخصصان پوست و مو قرار گرفت. هدف ما از ابتدا تا به امروز معرفی کیفیت بالا و استفاده از بروزترین تکنولوژی ها در محصولات بوده و امیدواریم در کنار هم به بالاترین سطح سلامت و زیبایی مردم کشورمان دست یابیم.

شامپو های ضدریزش اورین

شامپو های این لاین تقسیم به موها خشک تا معمولی ، مو های چرب و مو های آسیب دیده و رنگ شده برای مصرف روزانه می شود. همچنین نرم کننده مخصوص مو های خشک و ضد ریزش نیز موجود می باشد. همانطور که می دانید تمامی شامپو ها فاقد سولفات بوده و آسیبی به مو های شما وارد نمی کند. که حاوی کراتین، هیالورونیک اسید و روغن ماکادمیا می باشد و باعث افزایش نرمی و رطوبت پوست سر و ساقه موها شده. و موجب افزایش ماندگاری رنگ مو و جلوگیری از شکنندگی و ریزش مو ها شما عزیزان می شود.

محصولات مراقبت از پوست و مو

شامپو ضد ریزش مو از دیگر محصولات پر طرفدار و مرغوب شرکت اورین بایوتک می باشد. اورین تولید کننده اتواع محصولات زیبایی و مراقبت پوست مانند ضد چروک و … همچنین تولید کننده انواع محصولات پوست و مو کودکان نیز می باشد. محصولات برند اورین بایوتک با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی در زمینه پوست و مو و با بهترین و بروزترین مواد اولیه فرموله شده است. تست های آزمایشگاهی و ارزیابی های بالینی مختلفی بر روی آنها انجام گرفته است و اثربخشی آنها در این مطالعات به اثبات رسیده است.