ضد آفتاب

ضد آفتاب و خرید محصولات مراقبت از پوست و محصولات مراقبت پوست و مو را شرکت اورین بایوتک تولید و به بازار عرضه می کند. در مدت زمانی که اورین بایوتک به بازار عرضه شد علاوه بر رضایت مشتریان به عنوان برندی کاملاً تخصصی و درمانی، بسیار مورد توجه پزشکان و متخصصان پوست و مو قرار گرفت. هدف ما از ابتدا تا به امروز معرفی کیفیت بالا و استفاده از بروزترین تکنولوژی ها در محصولات بوده و امیدواریم در کنار هم به بالاترین سطح سلامت و زیبایی مردم کشورمان دست یابیم.

کرم ضدآفتاب اورین بایوتک

این لاین از محصولات شرکت اورین جزو تخصصی ترین محصولات می باشد. که به تجویز دکتران متخصص پوست نیز به بیماران خود توصیه می شود. ضدآفتاب های اورین به چند دسته ضد چروک ، پوست حساس ، پوست خشک تا معمولی و پوست چرب نیز تقسیم می شود. که هر شخص با توجه به نوع پوستی خود این محصول را انتخاب و استفاده می کند. این لاین حاوی فیلتر های نوین برای محافظت از پوست شما بوده و کمک به رفع لک ها و تیرگی های پوستی شما نیز می کند.

همچنین باعث حفظ رطوبت در پوست می شود. و همچنین کمک به رفع التهاب، قرمزی، خارش و تحریکات ناشی از خشکی پوست شما در لاین پوست خشک نیز صورت می گیرد. کرم های ضدآفتاب موجب روشن شدن پوست شما عزیزان نیز می شود. از به وجود آمدن لک های پوستی بر اثر اشعه خورشید نیز جلوگیری می کند.

ضد آفتاب

اورین تولید کننده اتواع محصولات زیبایی و مراقبت پوست همچنین تولید کننده انواع محصولات پوست و مو کودکان نیز می باشد. محصولات برند اورین بایوتک با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی در زمینه پوست و مو و با بهترین و بروزترین مواد اولیه فرموله شده است. تست های آزمایشگاهی و ارزیابی های بالینی مختلفی بر روی آنها انجام گرفته است و اثربخشی آنها در این مطالعات به اثبات رسیده است.