پیری پوست توسط عوامل مختلفی اتفاق می افتد از جمله‌ی این عوامل می‌توان به تغییرات هورمونی، عوامل محیطی، آلودگی، خشکی و کم آبی پوست و… اشاره کرد. اما به طور کلی می‌توان گفت پوست بدن از سلول‌های جوان و بالغی ساخته شده که می‌توانند سلول‌های جدید و جوان‌تر بسازند؛ با بالارفتن سن، توانایی تولید سلول کاهش یافته و به مرور مرگ سلولی اتفاق می‌افتد که در نتیجه پیری پوست حاصل می‌شود. برای کنترل این روند و کاهش سرعت آن، بهترین روش، استفاده از ضد چروک‌هاست.ضد چروک محصولی است که فرآیند پیری پوست را به تاخیر می‌اندازد.

ضد چروک

ضد چروک ، محصولات زیبایی پوست و مو شرکت اورین بایوتک امروزه جزو یکی از پر طرفدار ترین و پر فروش ترین محصولات پوستی در ایران می باشد. محصولات برند اورین بایوتک با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی در زمینه پوست و مو و با بهترین و بروزترین مواد اولیه فرموله شده است و تست های آزمایشگاهی و ارزیابی های بالینی مختلفی بر روی آنها انجام گرفته است و اثربخشی آنها در این مطالعات به اثبات رسیده است.

محصولات درمانی پوست و مو و محصولات زیبایی مو اورین بایوتک شامل برخی شامپو ها چون شامپو ضد ریزش مو ، شامپو ضد شوره چرب و شامپو بدون سولفات نیز می باشد. در واقع اورین بایوتک تولید کننده بهترین شامپو ضد ریزش مو نیز می باشد.

استفاده از کرم ها و دیگر محصولات ضدچروک از سن 25 به بالا مناسب می باشد و برای پیشگیری از به وجود آمدن چروک های پیشانی ، دور چشم و … جلوگیری به عمل می آورد و آبرسانی خوبی که دارند موجب شادابی و باز شدن چروک ها از یکدیگر نیز می شود.

ژل شستشو و محلول پاک کننده آرایش

ژل های شستشو مخصوص به این لاین پاک سازی عمقی پوست را برعهده دارد. و کمک به رفع چین چروک های به وجود آمده می کند. این محصولات فاقد مواد صابونی، قلیایی، سولفات و پارابن بوده و باعث افزایش شفافیت، شادابی و طراوت پوست شما می شود. همچنین از خشکی پوست جلوگیری می کند و رطوبت پوست شما را حفظ می کند. در کنار این موارد دارای خاصیت تسکین کنندگی و پاک کنندگی انواع آرایش ها به ویژه ضد آب ها هستند.

ژل شستشوی ضدچروک

کرم مرطوب کننده و ضدچروک و سفت کننده

کرم های مرطوب کننده این لاین باعث حفظ شادابی و جلوگیری از پیری زودرس می شوند. اثر ماندگاری تا 72 ساعت قابل مشاهده است. مغذی، روشن کننده و رفع علائم خستگی پوست را به مصرف کنندگان اعطا می کند. و همچنین کرم ضدچروک و سفت کننده آن خاصیت لیپوفیلینگ (افزایش حجم و تعداد سلول های چربی پوست) را داراست. همچنین باعث کاهش افتادگی پوست و کاهش خطوط اخم و خنده شده و در کنار آن موجب غذیه، بازسازی و آبرسانی پوست می شود. و مناسب انواع پوست می باشد.

کرم ضد آفتاب و کرم لایه بردار ضدچروک

ضدآفتاب لاین ضدچروک جزو محصولات زیبایی و مراقبت پوست بوده و دارای فیلتر های نوین حفاظت در برابر اشعه خورشید بوده و کک به رفع لک ها و تیرگی های پوستی شما می کند. همچنین پوست را در برابر پیری زودرس پوست می کند. و مانع از خشکی پوست شده و باعث حفظ رطوبت در لایه پوستی شما می شود. کرم لایه بردار ضدچروک لایه برداری ملایمی دارد و پوست را پاکسازی می کند. بسیار مغذی بوده و آبرسان نیز هست. سبب افزایش استحکام و انعطاف پذیری پوست شما عزیزان نیز می شود.

کرم ضدآفتاب و ضدچروک
سرم ضد چروک

سرم ضدچروک

یکی دیگر از بهترین محصولات زیبایی پوستی ضدچروک اورین بایوتک می باشد. که باعث رفع چین و چروک های سطحی پوست می شود. موجب کمک به رفع التهاب و قرمزی پوست و رفع آن شده و شادابی و طراوت را به پوست شما باز می گرداند. این محصول را روزی دو نوبت (صبح و عصر) مقـدار کافی سرم ضد چروک اورین را روی پوست کاملا تمیز صورت و گردن قرار داده و به ملایمت ماساژ دهید تا کاملا جذب شود. محصـولات ضـد چـروک و جوانسـازی اوریـن دارای اثـرات سـینرژیک بـا یکدیگـر بـوده و هنگامـی کـه همزمـان بـا هـم اسـتفاده شـوند اثربخشـی آنهـا بـه مراتـب افزایـش مـی یابـد.

محصولات پوستی

روشن کننده ها نیز موجب جلوگیری از ظهور لک های قبلی و پیشگیری از ایجاد لک های جدید. شده و موثر در درمان انواع لک های مقاوم و تیرگی های بدن نیز می باشند. همچنین روشن کننده و یکنواخت کننده رنگ زمینه پوست هستند. که موجب افزایش رطوبت و کاهش قرمزی و التهاب پوست شده و دارای بافت بسیار سبک و مناسب انواع پوست ها می باشد.

محلول پاک کننده آرایش و ضد چروک پوست اورین بیوتک یکی از این محصولات بوده که توسط تمامی پوست ها قابل استفاده بوده. و موجب بهبود چروک های سطحی پوست، حفظ رطوبت پوست و پیشگیری از خشک شدن آن. پاک شدن عمقی پوست از چربی و انواع آلودگی ها، پاکسازی پوست از مواد آرایشی. حتی مواد آرایشی ضد آب، بهبود تیرگی و لک های ایجاد شده در اثر آفتاب و یا افزایش سن و نیز بهبود تحریکات و خارش پوستی ناشی از خشکی می شود.

شرکت اورین بایوتک در زمینه محصولات مراقبت پوست و مو به ویژه محصولات پوست و مو کودکان به صورت کاملا حرفه ای و با تجربه عمل می کند. همچنین امروزه یکی از معروف ترین محصولات در ایران شناخته شده است. و طرفداران بسیاری را جذب محصولات بی نظیر خود کرده است.

لایه بردار ضدچروک

این محصول اورین بایوتک لایه برداری بسیار ملایمی دارد. که در غین حال پاکسازی پوست شما عزیزان را به عهده دارد. پاکسازی پوست شما موجب افزایش شفافیت و شادابی پوست و رفع تیرگی و لک های پوستی شما بر اثر عوامل خارجی و غیره نیز می شود.