ضد چروک

ضد چروک ، محصولات زیبایی و مراقبت پوست شرکت اورین بایوتک امروزه جزو یکی از پر طرفدار ترین و پر فروش ترین محصولات پوستی در ایران می باشد. محصولات برند اورین بایوتک با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی در زمینه پوست و مو و با بهترین و بروزترین مواد اولیه فرموله شده است و تست های آزمایشگاهی و ارزیابی های بالینی مختلفی بر روی آنها انجام گرفته است و اثربخشی آنها در این مطالعات به اثبات رسیده است.

ژل شستشو و محلول پاک کننده آرایش

ژل های شستشو مخصوص به این لاین پاک سازی عمقی پوست را برعهده دارد. و کمک به رفع چین چروک های به وجود آمده می کند. این محصولات فاقد مواد صابونی، قلیایی، سولفات و پارابن بوده و باعث افزایش شفافیت، شادابی و طراوت پوست شما می شود. همچنین از خشکی پوست جلوگیری می کند و رطوبت پوست شما را حفظ می کند. در کنار این موارد دارای خاصیت تسکین کنندگی و پاک کنندگی انواع آرایش ها به ویژه ضد آب ها هستند.

ژل شستشوی ضدچروک

کرم مرطوب کننده و ضدچروک و سفت کننده

کرم های مرطوب کننده این لاین باعث حفظ شادابی و جلوگیری از پیری زودرس می شوند. اثر ماندگاری تا 72 ساعت قابل مشاهده است. مغذی، روشن کننده و رفع علائم خستگی پوست را به مصرف کنندگان اعطا می کند. و همچنین کرم ضدچروک و سفت کننده آن خاصیت لیپوفیلینگ (افزایش حجم و تعداد سلول های چربی پوست) را داراست. همچنین باعث کاهش افتادگی پوست و کاهش خطوط اخم و خنده شده و در کنار آن موجب غذیه، بازسازی و آبرسانی پوست می شود. و مناسب انواع پوست می باشد.

کرم ضد آفتاب و کرم لایه بردار ضدچروک

ضدآفتاب لاین ضدچروک دارای فیلترهای نوین حفاظت در برابر اشعه خورشید بوده و کک به رفع لک ها و تیرگی های پوستی شما می کند. همچنین پوست را در برابر پیری زودرس پوست می کند. و مانع از خشکی پوست شده و باعث حفظ رطوبت در لایه پوستی شما می شود. کرم لایه بردار ضدچروک لایه برداری ملایمی دارد و پوست را پاکسازی می کند. بسیار مغذی بوده و آبرسان نیز هست. سبب افزایش استحکام و انعطاف پذیری پوست شما عزیزان نیز می شود.

کرم ضدآفتاب و ضدچروک

سرم ضدچروک

یکی دیگر از بهترین محصولات پوستی ضدچروک اورین بایوتک می باشد. که باعث رفع چین و چروک های سطحی پوست می شود. موجب کمک به رفع التهاب و قرمزی پوست و رفع آن شده و شادابی و طراوت را به پوست شما باز می گرداند. این محصول را روزی دو نوبت (صبح و عصر) مقـدار کافی سرم ضد چروک اورین را روی پوست کاملا تمیز صورت و گردن قرار داده و به ملایمت ماساژ دهید تا کاملا جذب شود. محصـولات ضـد چـروک و جوانسـازی اوریـن دارای اثـرات سـینرژیک بـا یکدیگـر بـوده و هنگامـی کـه همزمـان بـا هـم اسـتفاده شـوند اثربخشـی آنهـا بـه مراتـب افزایـش مـی یابـد.

شرکت اورین بایوتک در زمینه محصولات مراقبت پوست و مو به ویژه محصولات پوست و مو کودکان به صورت کاملا حرفه ای و با تجربه عمل می کند. همچنین امروزه یکی از معروف ترین محصولات در ایران شناخته شده است. و طرفداران بسیاری را جذب محصولات بی نظیر خود کرده است.