محصولات درمانی پوست و مو

محصولات درمانی پوست و مو ، شرکت اورین بایوتک با خرید محصولات مراقبت از پوست و محصولات مراقبت پوست و مو همچنین تولید کننده انواع محصولات پوست و مو کودکان نیز می باشد. محصولات برند اورین بایوتک با استفاده از آخرین دستاورد های علمی در زمینه پوست و مو و با بهترین و بروزترین مواد اولیه فرموله شده است. تست های آزمایشگاهی و ارزیابی های بالینی مختلفی بر روی آنها انجام گرفته است. و اثربخشی آنها در این مطالعات به اثبات رسیده است. کرم های دور چشم ، ضد چروک ها ، ترمیم کننده ها و تونیک های تقویت کننده مو و … را نیز شامل می شود.

محصولات درمانی اورین بایوتک

کرم دور چشم اورین با 4 عملکرد عالی تاثیر بسیار قوی بر روی پوست شما می گذارد. باعث رفع چروک عمقی و لیفت کننده پلک بالا شده و کاهش پف و تیرگی های ناحیه دور چشم شما نیز می شود. همچنین موجب آبرسانی و التیام بخش و ضد التهاب پوست دور چشم مشتریان عزیز می شود. و در عین حال باعث بهبود گردش خون مویرگی و تغذیه بهتر پوست نواحی دور چشم می شود.

کرم ترمیم کننده نیز موجب افزایش سرعت ترمیم زخم و جراحت های پوستی می شود. همچنین قابل استفاده بعد از انواع سوختگی های سطحی و جراحت های پوستی، لیزر درمانی، میکرودرم و پیلینگ پوست نیز هست. در عین حال موجب افزایش رطوبت، نرمی و انعطاف پذیری پوست نیز می شود.

همچنین محصولات ضد چروک که شامل ضد آفتاب مخصوص ، ژل شستشو ، میسلارواتر ، کرم مرطوب کننده و آبرسان جوانساز و سرم ها و لایه بردار ها می شود. موجب کاهش چین و چروک های سطحی پوست شده و پوست شما شادابی و طراوت می بخشند. در عین حال رطوبت پوست را حفظ کرده و از خشکی آن جلوگیری می کند. و مناسب انواع پوست ها می باشد.

محصولات مراقبت از مو

همچنین تونیک تقویت کننده مو که جزو محصولات درمانی پوست سر می باشد. موجب کاهش ریزش مو تقویت و افزایش رشد موهای سر شما می شود. در کنار آن موجب افزایش جریان خون مویرگی و تغذیه فولیکول مو شده و دارای خواص آنتی اکسیدان، ضدالتهاب و بهبود کیفیت ساقه مو نیز می شود. و مانع از خشکی کف سر می شوند.