محصولات درمانی پوست و مو

محصولات درمانی پوست و مو ، شرکت اورین بایوتک با خرید محصولات مراقبت از پوست و محصولات مراقبت پوست و مو همچنین تولید کننده انواع محصولات پوست و مو کودکان نیز می باشد. محصولات برند اورین بایوتک با استفاده از آخرین دستاورد های علمی در زمینه پوست و مو و با بهترین و بروزترین مواد اولیه فرموله شده است. تست های آزمایشگاهی و ارزیابی های بالینی مختلفی بر روی آن ها انجام گرفته است. و اثر بخشی آن ها در این مطالعات به اثبات رسیده است. کرم های دور چشم ، ضد چروک ها ، ترمیم کننده ها و تونیک های تقویت کننده مو و … که از محصولات پوست چرب نیز مورد استفاده قرار می دهد را نیز شامل می شود.

محصولات درمانی پوست و مو اورین بایوتک شامل برخی شامپو ها چون شامپو ضد ریزش مو ، شامپو ضد شوره چرب و شامپو بدون سولفات نیز می باشد. در واقع اورین بایوتک تولید کننده بهترین شامپو ضد ریزش مو نیز می باشد.

محصولات اورین بایوتک

محصولات زیبایی پوست مو به چند دسته تقسیم می شوند از جمله محصولات پوستی مانند روشن کننده پوست ، کرم های جوانساز ، ضد چروک ، ضد آفتاب ها و … همچنین محصولات مو از جمله شامپو بدون سولفات که طرفداران بسیاری دارند.

محصولات برند اورین بایوتک با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی در زمینه پوست و مو و با بهترین و بروزترین مواد اولیه فرموله شده است و تست های آزمایشگاهی و ارزیابی های بالینی مختلفی بر روی آنها انجام گرفته است و اثربخشی آنها در این مطالعات به اثبات رسیده است.

همه روزه مردم از محصولات مراقبت پوستی و زیبایی برای داشتن پوستی بهتر استفاده می کنند. امروزه تمام خانم های جهان نیاز به این محصولات دارند. استفاده از آن ها ضرورت دارد. محصولات اورین امروزه جزو بهترین محصولات پوستی و … در این زمینه می باشند.

محصولات درمانی اورین بایوتک

کرم دور چشم اورین با 4 عملکرد عالی تاثیر بسیار قوی بر روی پوست شما می گذارد. باعث رفع چروک عمقی و لیفت کننده پلک بالا شده و کاهش پف و تیرگی های ناحیه دور چشم شما نیز می شود. همچنین موجب آبرسانی و التیام بخش و ضد التهاب پوست دور چشم مشتریان عزیز می شود. و در عین حال باعث بهبود گردش خون مویرگی و تغذیه بهتر پوست نواحی دور چشم می شود.

کرم ترمیم کننده نیز موجب افزایش سرعت ترمیم زخم و جراحت های پوستی می شود. همچنین قابل استفاده بعد از انواع سوختگی های سطحی و جراحت های پوستی، لیزر درمانی، میکرودرم و پیلینگ پوست نیز هست. در عین حال موجب افزایش رطوبت، نرمی و انعطاف پذیری پوست نیز می شود.

همچنین محصولات ضد چروک که شامل ضد آفتاب مخصوص ، ژل شستشو ، میسلارواتر ، کرم مرطوب کننده و آبرسان جوانساز و سرم ها و لایه بردار ها می شود. موجب کاهش چین و چروک های سطحی پوست شده و پوست شما شادابی و طراوت می بخشند. در عین حال رطوبت پوست را حفظ کرده و از خشکی آن جلوگیری می کند. و مناسب انواع پوست ها می باشد.

ترمیم کننده اورین بایوتک سبب کاهش التهاب و درد های به وجود آمده بر اثر زخم های به وجود آمده، خارش و تورم و قرمزی پوست شما عزیزان می شود. همچنین موجب افزایش سرعت ترمیم زخم و جراحت های پوستی شده و روند بهبود آن را برای شما افزایش می دهد. که همین امر موجب جذب افراد به این محصول از برند اورین بایوتک شده است.

محصولات مراقبت از مو

همچنین تونیک تقویت کننده مو که جزو محصولات درمانی پوست سر و محصولات زیبایی مو نیز می باشد. موجب کاهش ریزش مو تقویت و افزایش رشد مو های سر شما می شود. در کنار آن موجب افزایش جریان خون مویرگی و تغذیه فولیکول مو شده و دارای خواص آنتی اکسیدان، ضدالتهاب و بهبود کیفیت ساقه مو نیز می شود. و مانع از خشکی کف سر می شوند.

محصولات اورین بایوتک تماما طیف درمانی دارند و آسیبی به پوست و یا موهایتان وارد نمی کنند. این محصولات موجب رفع چین و چروک های سطحی ، آبرسانی پوست و مو و روشن کننده پوست و ضد ریزش مو، تقویت کننده و… باعث شادابی پوست و موی شما عزیزان می شود.