شامپو بدون سولفات

شامپو بدون سولفات در محصولات زیبایی و مراقبت پوست و محصولات زیبایی مو بسیار پر طرفدار بوده و کاملا به رشد و تقویت مو های شما در هر نوع پوستی مانند محصولات پوست چرب کمک می کند. و تمامی شامپو های اورین بایوتک بدون سولفات می باشند. در مدت زمانی که اورین بایوتک به بازار عرضه شد.

علاوه بر رضایت مشتریان به عنوان برندی کاملاً تخصصی و درمانی، بسیار مورد توجه پزشکان و متخصصان پوست و مو قرار گرفت. هدف ما از ابتدا تا به امروز معرفی کیفیت بالا و استفاده از بروزترین تکنولوژی ها در محصولات بوده و امیدواریم در کنار هم به بالاترین سطح سلامت و زیبایی مردم کشورمان دست یابیم.

سولفات در واقع ماده‌ای بسیار قوی است که چربی و آب را جذب خود می‌کند و یکی از اصلی‌ترین معایبش نیز در همین است! سولفات “تمام” چربی‌ها و آلودگی‌ها را از کف سر و سطح مو از بین می‌برد. اما نکته مهم این است که موهای شما برای حفظ سلامت و طراوت خود، نیاز به مقدار کمی رطوبت و چربی طبیعی دارد و از بین رفتن تمام چربی‌ها ممکن است پوست سر و موی شما را بیش از حد خشک نموده و به آن آسیب برساند.

کسانی که دارای مو های خشک و پوست سر خشک می باشند استفاده شامپو های بدون سولفات بسیار توصیه می شود. زیرا باعث سالم ماندن مو ها و پوست سر می شود. و استفاده شامپوهای سولفات در باعث زخم شدن و خشک شدن بیش از حد پوست سر افراد پوست خشک می شود.

شامپو های اورین بایوتک

محصولات مراقبت از مو اورین بایوتک به چند دسته تونیک تقویت کننده مو ، شامپو ضد شوره چرب و شامپو ضد ریزش مو ، نرم  کننده و شامپو های برای مصرف روزانه تقسیم می شوند. این شامپو ها بهترین شامپو ضد ریزش مو بوده و تغذیه کننده و تقویت کننده فولیکول های کاشته شده مو و قابل استفاده بعد از کاشت مو و جراحی های کف سر نیز می باشد.

همچنین این لاین از محصولات مراقبت پوست و مو اورین باعث حفظ رطوبت پوست سر شده و از خشکی آن جلوگیری می کند. همچنین تونیک تقویت کننده باعث افزایش جریان خون مویرگی و اکسیژن رسانی به فولیکول ها می شود. موجب تحریک پذیری و رشد مو ها و کمک به استحکام موهایتان می شود.

شامپو بدون سولفات

شامپو های اورین دارای خواص آنتی اکسیدان، ضدالتهاب و بهبود کیفیت ساقه مو بوده و از ریزش مو پیشگیری می کند. و همین امر باعث افزایش جریان خون در ریشه مو های شما می شود و موجب افزایش رشد مو های سرتان نیز می شود.

ریزش مو ها می تواند دلایل مختلفی را به همراه خود داشته باشد: یکی از دلایل آن می تواند به هم خوردن هورمون های افراد باشد. که قبل از استفاده از شامپو های مورد نظر جهت جلوگیری ریزش موها باید ابتدا آزمایشات مربوطه انجام شود تا دلیل اصلی ریزش مو پیدا شود. پس از آن شامپو های عالی ضدریزش موی اورین بایوتک می توانید استفاده کنید.

شرکت اورین بایوتک

با خرید محصولات مراقبت از پوست و محصولات درمانی پوست و مو همچنین تولید کننده انواع محصولات پوست و مو کودکان نیز می باشد. محصولات برند اورین بایوتک با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی در زمینه پوست و مو و با بهترین و بروزترین مواد اولیه فرموله شده است. تست های آزمایشگاهی و ارزیابی های بالینی مختلفی بر روی آنها انجام گرفته است و اثربخشی آنها در این مطالعات به اثبات رسیده است.

در مدت زمانی که اورین بایوتک به بازار عرضه شد علاوه بر رضایت مشتریان به عنوان برندی کاملاً تخصصی و درمانی. بسیار مورد توجه پزشکان و متخصصان پوست و مو قرار گرفت.

طیف شامپوهای برند اورین بایوتک به این صورت بوده و کاملا بدون ضرر بوده و به ساقه و ریشه موهایتان هیچ آسیبی وارد نمی کند. همین امر موجب جذب طرفداران زیادی به این شامپوها شده است. با استفاده از محصولات زیبایی مو اورین زیبایی و شادابی و طراورت را به موهایتان بازگردانید.