شامپو بدون سولفات

شامپو بدون سولفات در محصولات زیبایی و مراقبت پوست بسیار پر طرفدار بوده و کاملا به رشد و تقویت مو های شما در هر نوع پوستی کمک می کند. و تمامی شامپو های اورین بایوتک بدون سولفات می باشند. در مدت زمانی که اورین بایوتک به بازار عرضه شد علاوه بر رضایت مشتریان به عنوان برندی کاملاً تخصصی و درمانی، بسیار مورد توجه پزشکان و متخصصان پوست و مو قرار گرفت. هدف ما از ابتدا تا به امروز معرفی کیفیت بالا و استفاده از بروزترین تکنولوژی ها در محصولات بوده و امیدواریم در کنار هم به بالاترین سطح سلامت و زیبایی مردم کشورمان دست یابیم.

شامپو های اورین بایوتک

محصولات مراقبت از مو اورین بایوتک به چند دسته تونیک تقویت کننده مو ، شامپو ضد شوره چرب و … و شامپو ضد ریزش مو ، نرم  کننده و شامپو های برای مصرف روزانه تقسیم می شوند.  این شامپو ها تغذیه کننده و تقویت کننده فولیکول های کاشته شده مو و قابل استفاده بعد از کاشت مو و جراحی های کف سر نیز می باشد. همچنین این لاین از محصولات اورین باعث حفظ رطوبت پوست سر شده و از خشکی آن جلوگیری می کند. همچنین تونیک تقویت کننده باعث افزایش جریان خون مویرگی و اکسیژن رسانی به فولیکول ها می شود. موجب تحریک پذیری و رشد موها و کمک به استحکام موهایتان می شود.

شامپو بدون سولفات

شامپو های اورین دارای خواص آنتی اکسیدان، ضدالتهاب و بهبود کیفیت ساقه مو بوده و از ریزش مو پیشگیری می کند. و همین امر باعث افزایش جریان خون در ریشه مو های شما می شود و موجب افزایش رشد مو های سرتان نیز می شود.

شرکت اورین بایوتک با خرید محصولات مراقبت از پوست و محصولات مراقبت پوست و مو همچنین تولید کننده انواع محصولات پوست و مو کودکان نیز می باشد. محصولات برند اورین بایوتک با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی در زمینه پوست و مو و با بهترین و بروزترین مواد اولیه فرموله شده است. تست های آزمایشگاهی و ارزیابی های بالینی مختلفی بر روی آنها انجام گرفته است و اثربخشی آنها در این مطالعات به اثبات رسیده است.