شامپو ضد شوره چرب

شامپو ضد شوره چرب یکی از محصولات پر طرفدار شرکت اورین بایوتک می باشد. اورین بایوتک تولید کننده محصولات مراقبت پوست و مو با بهترین کیفیت می باشد. محصولات برند اورین بایوتک با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی در زمینه پوست و مو و با بهترین و بروزترین مواد اولیه فرموله شده است و تست های آزمایشگاهی و ارزیابی های بالینی مختلفی بر روی آنها انجام گرفته است و اثربخشی آنها در این مطالعات به اثبات رسیده است.
در مدت زمانی که اورین بایوتک به بازار عرضه شد علاوه بر رضایت مشتریان به عنوان برندی کاملاً تخصصی و درمانی، بسیار مورد توجه پزشکان و متخصصان پوست و مو قرار گرفت.
محصولات درمانی پوست و مو و محصولات زیبایی مو اورین بایوتک شامل برخی شامپو ها چون شامپو ضد ریزش مو ، شامپو ضد شوره چرب و شامپو بدون سولفات نیز می باشد. در واقع اورین بایوتک تولید کننده بهترین شامپو ضد ریزش مو نیز می باشد.

در واقع تمامی شامپو های فاقد سولفات می باشند. که موجب رفع شوره، خشکی، پوسته ریزی و خارش پوست سر شما عزیزان می شود. همچنین سبب جلوگیری از تکثیر باکتری ها و قارچ های مولد شوره نیز می شود. در عین حال موجب کاهش قرمزی ، التهاب و خارش کف سر شما می شود.

برخی از کسانی که مو ها و پوست سر چرب دارند به دلیل چربی زیاد مو هایشان شوره دار می شود. با استفاده از این شامپو ضد شوره مخصوص موی چرب از شر شوره های به وجود آمده به طو کامل راحت می شوید. و در نهایت مو های کاملا سالمی را برای خود داشته باشید.

ویژگی های شامپو ضدشوره

این لاین از شما مخصوص پوست سر چرب بوده همچنین تمامی شامپو ها فاقر سولفات می باشند. که باعث کاهش آسیب به ریشه مو هنگام استحمام می شود. سبب کاهش قابل توجهی چربی و شوره های سر شما عزیزان می شود. همچنین موجب رفع بوی نامطبوع ناشی از فعالیت باکتری ها بر روی پوست سر شما خواهد شد.

در مقابل برای جلوگیری از تکثیر قارچ و باکتری های مولد شوره نیز از این مدل شامپو می توان استفاده کرد. این شامپو باعث خنک شدن پوست کف سر و طراوت مو و پوست سر شما شده و علائم درماتیت سبورئیک و پسوریازیس را بهبود می بخشد.

در واقع تمامی شامپو های برند اورین بایوتک فاقد سولفات بوده و مانع از آسیب رسیدن به ریشه ی مو هایتان می شود. همچنین این شامپوی اورین بایوتک که جزو محصولات درمانی پوست و مو نیز محسوب می شود موجب کاهش قابل ملاحظه چربی پوست سر شما عزیزان می شود.

شامپو ضد شوره چرب

نحوه ی مصرف:

برای نحوه ی مصرف این شامپو موهای خود را خیس نموده، سپس مقدار کافی از شامپو را به آرامی و به مدت 3 الی 5 دقیقه بر روی کف سر و موها ماساژ دهید. سپس به خوبی آبکشی نمایید.این شامپو را 3 بار در هفته استفاده نمایید.

هدف ما از ابتدا تا به امروز معرفی کیفیت بالا و استفاده از بروزترین تکنولوژی ها در محصولات بوده و امیدواریم در کنار هم به بالاترین سطح سلامت و زیبایی مردم کشورمان دست یابیم. شرکت اورین بایوتک تولید کننده محصولات زیبایی و مراقبت پوست مانند ضد چروک و ضد آفتاب و … به ویژه محصولات پوست و مو کودکان نیز می باشد.

و همچنین موجب افزایش جریان خون مویرگی و تغذیه فولیکول مو شده که مانع از ریزش مو نیز می شود. این محصول دارای خواص آنتی اکسیدان، ضدالتهاب بوده و موجب بهبود کیفیت ساقه مو و اکسیژن رسانی. به فولیکول ها و بازسازی ریشه و ساقه موهای زیبای شما عزیزان می شود. برای خانم ها و آقایان مورد استفاده نیز قرار می گیرد.

ویژگی شامپوهای ضدشوره

خارش کف سر، شوره و یا چرب شدن سریع موها از جمله مشکلات شایعی است که بیشتر افراد دچار آن می شود. می توان گفت بانوانی که برای مدتی طولانی مدت از روسری استفاده می کند بیشتر از سایرین با چرب شدن زود به زود موهای خود مواجه خواهد شد. این افراد می توانند با استفاده از شامپو تقویت کننده و ضد شوره چرب اورین بیوتک، چربی طبیعی تولید شده توسط پوست سر خود را به خوبی کنترل کرده و همچنین این شامپو باعث بهبود خارش، التهاب پوست سر و یا شوره سر خواهد شد.

با اورین بایوتک همیشه پوستی زیبا و مویی سالم و بدون هیچ آسیبی داشته باشید.