شامپو ضد شوره چرب

شامپو ضد شوره چرب یکی از محصولات پر طرفدار شرکت اورین بایوتک می باشد. اورین بایوتک تولید کننده محصولات مراقبت پوست مو با بهترین کیفیت می باشد. محصولات برند اورین بایوتک با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی در زمینه پوست و مو و با بهترین و بروزترین مواد اولیه فرموله شده است و تست های آزمایشگاهی و ارزیابی های بالینی مختلفی بر روی آنها انجام گرفته است و اثربخشی آنها در این مطالعات به اثبات رسیده است.
در مدت زمانی که اورین بایوتک به بازار عرضه شد علاوه بر رضایت مشتریان به عنوان برندی کاملاً تخصصی و درمانی، بسیار مورد توجه پزشکان و متخصصان پوست و مو قرار گرفت.

ویژگی های شامپو ضدشوره

این لاین از شما مخصوص پوست سر چرب بوده همچنین تمامی شامپو ها فاقر سولفات می باشند. که باعث کاهش آسیب به ریشه مو هنگام استحمام می شود. سبب کاهش قابل توجهی چربی و شوره های سر شما عزیزان می شود. همچنین موجب رفع بوی نامطبوع ناشی از فعالیت باکتری ها بر روی پوست سر شما خواهد شد.

در مقابل برای جلوگیری از تکثیر قارچ و باکتری های مولد شوره نیز از این مدل شامپو می توان استفاده کرد. این شامپو باعث خنک شدن پوست کف سر و طراوت مو و پوست سر شما شده و علائم درماتیت سبورئیک و پسوریازیس را بهبود می بخشد.

شامپو ضد شوره چرب

برای نحوه ی مصرف این شامپو موهای خود را خیس نموده، سپس مقدار کافی از شامپو را به آرامی و به مدت 3 الی 5 دقیقه بر روی کف سر و موها ماساژ دهید. سپس به خوبی آبکشی نمایید.این شامپو را 3 بار در هفته استفاده نمایید.

هدف ما از ابتدا تا به امروز معرفی کیفیت بالا و استفاده از بروزترین تکنولوژی ها در محصولات بوده و امیدواریم در کنار هم به بالاترین سطح سلامت و زیبایی مردم کشورمان دست یابیم. شرکت اورین بایوتک تولید کننده محصولات زیبایی و مراقبت پوست مانند ضد چروک و … به ویژه محصولات پوست و مو کودکان نیز می باشد.