محصولات زیبایی و مراقبت پوست

محصولات زیبایی و مراقبت پوست و پوست وسیع ترین ارگان بدن است. و به دلیل آنکه به طور پیوسته در معرض دید خود شخص و افراد جامعه می باشد بسیار مورد توجه قرار دارد. امروزه افراد به وضعیت ظاهری خود اهمیت زیادی می دهند و بیش از گذشته تمایل دارند از این نظر مقبول جامعه باشند. به طوری که طبق برخی آمارها ، در بسیاری از موارد، افراد درمان های مربوط به ظاهر خود را حتی به درمان بیماری داخلی و جسمی دیگر را ترجیح می دهند.

مراقبت از پوست حساس

برای مراقبت از پوست حساس باید از لاین تخصصی مربوط به همان نوع پوستی استفاده کنید. مانند ژل شستشو و کرم ضد آفتاب مخصوص پوست حساس همچنین محلول پاک کننده آرایش مخصوص به همان نوع پوستی باید انتخاب کرد. شرکت اورین بایوتک با داشتن لاین تخصصی پوست حساس می تواند نیاز پوستی قشر حساس را نیز تامین کند. و همچنین باعث از بین رفتن خشکی و حفظ رطوبت در پوست افراد دارای پوست حساس نیز می شود.

مراقبت از پوست چرب

شرکت اورین بایوتک یکی از بهترین شرکت ها تولید محصولات مراقبتی پوست چرب می باشد. و دارای محصولات تخصصی اعم از ژل شستشوی صورت ، ژل آنتی آکنه ، مرطوب کننده ، کرم ضد آفتاب ، محلول پاک کننده آرایش و همچنین لوسیون ضد آکنه مخصوص پوست های چرب نیز می باشد. این لاین از محصولات اورین باعث کنترل چربی پوست مصرف کنندگان شده و آکنه ها احتمالی جلوگیری می کنند. و همچنین لایه برداری ملایمی دارند که پوست شما را صاف و یکدست می کنند.

مراقبت از پوست خشک و معمولی

از دیگر محصولات تولیدی شرکت اورین بایوتک می توان به لاین مراقبتی پوست خشک تا معمولی آن اشاره کرد. که شامل ژل شستشوی صورت مخصوص پوست خشک ، سرم و کرم مرطوب کننده ، ضد آفتاب و همچنین محلول پاک کننده آرایش یا همان میسلاواتر مخصوص پوست خشک و معمولی می باشد.

این محصولات باعث حفظ رطوبت و جلوگیری از خشکی پوست می شوند. نیز باعث شفافیت و شادابی پوست شما می شود. دارای بافت سبک و زود جذب بوده و در آخر سرم مرطوب کننده این لاین مناسب برای زیر ساز آرایش و بالا بردن دوام آن می شود.