محصولات زیبایی و مراقبت پوست

محصولات زیبایی و مراقبت پوست ، پوست وسیع ترین ارگان بدن است. و به دلیل آنکه به طور پیوسته در معرض دید خود شخص و افراد جامعه می باشد بسیار مورد توجه قرار دارد. امروزه افراد به وضعیت ظاهری خود اهمیت زیادی می دهند. و بیش از گذشته تمایل دارند از این نظر مقبول جامعه باشند. به طوری که طبق برخی آمارها ، در بسیاری از موارد، افراد درمان های مربوط به ظاهر خود را حتی به درمان بیماری داخلی و جسمی دیگر را ترجیح می دهند.

شرکت اورین بایوتک در حال حاضر جزو بهترین تولید کنندگان محصولات زیبایی مو به ویژه محصولات پوست و مو کودکان و محصولات مراقبت پوست و مو ، محصولات پوست چرب در ایران بوده و طرفداران زیادی را جذب محصولات خود کرده است. محصولات درمانی پوست و مو اورین بایوتک شامل برخی شامپو ها چون شامپو ضد ریزش مو ، شامپو ضد شوره چرب و شامپو بدون سولفات نیز می باشد. در واقع اورین بایوتک تولید کننده بهترین شامپو ضد ریزش مو نیز می باشد.

اورین تنها برند multi active ingredients تولید شده در ایران می‌باشد به این معنا که مواد اولیه موثره زیادی در فرمولاسیون هر محصول بکار رفته است. همه محصولات قابلیت 360 درجه دارند، یعنی هر محصول تمام مشکلات ( پاتوژنس ها ) پوستی را در نظر می گیرد. و با تمرکز بر روی مشکل اصلی پوست دیگر موارد مثل حساسیت، التهاب، جوش و لک، خشکی و… را برطرف می کند یا از بروز حساسیت جدید جلوگیری می کند.

مراقبت از پوست حساس

برای مراقبت از پوست حساس باید از لاین تخصصی مربوط به همان نوع پوستی و محصولات درمانی پوست و مو اورین بایوتک استفاده کنید. مانند ژل شستشو و کرم ضد آفتاب مخصوص پوست حساس همچنین محلول پاک کننده آرایش مخصوص به همان نوع پوستی باید انتخاب کرد. شرکت اورین بایوتک با داشتن لاین تخصصی پوست حساس می تواند نیاز پوستی قشر حساس را نیز تامین کند. و همچنین باعث از بین رفتن خشکی و حفظ رطوبت در پوست افراد دارای پوست حساس نیز می شود.

ژل شستشوی صورت اورین
محلول پاک کننده آرایش

مراقبت از پوست چرب

شرکت اورین بایوتک یکی از بهترین شرکت ها تولید محصولات پوست چرب و مراقبتی آن می باشد. و دارای محصولات تخصصی اعم از ژل شستشوی صورت ، ژل آنتی آکنه ، مرطوب کننده ، کرم ضد آفتاب ، محلول پاک کننده آرایش و همچنین لوسیون ضد آکنه مخصوص پوست های چرب نیز می باشد. این لاین از محصولات اورین که جزو محصولات زیبایی پوست و مو نیز هستند، باعث کنترل چربی پوست مصرف کنندگان شده و آکنه ها احتمالی جلوگیری می کنند. و همچنین لایه برداری ملایمی دارند که پوست شما را صاف و یکدست می کنند.

مراقبت از پوست خشک و معمولی

از دیگر محصولات تولیدی شرکت اورین بایوتک می توان به لاین مراقبتی پوست خشک تا معمولی آن اشاره کرد. که شامل ژل شستشوی صورت مخصوص پوست خشک ، سرم و کرم مرطوب کننده ، ضد آفتاب و ضد چروک و همچنین محلول پاک کننده آرایش یا همان میسلاواتر مخصوص پوست خشک و معمولی می باشد.

این محصولات مراقبت پوست و مو باعث حفظ رطوبت و جلوگیری از خشکی پوست می شوند. نیز باعث شفافیت و شادابی پوست شما می شود. دارای بافت سبک و زود جذب بوده و در آخر سرم مرطوب کننده این لاین مناسب برای زیر ساز آرایش و بالا بردن دوام آن می شود.

سرم مرطوب کننده

کرم ترمیم کننده پوست

ترمیم کننده اورین بایوتک که از محصولات مراقبت پوستی این برند محسوب می شود، سبب کاهش التهاب و درد های به وجود آمده بر اثر زخم های به وجود آمده، خارش و تورم و قرمزی پوست شما عزیزان می شود. همچنین موجب افزایش سرعت ترمیم زخم و جراحت های پوستی شده و روند بهبود آن را برای شما افزایش می دهد. که همین امر موجب جذب افراد به این محصول از برند اورین بایوتک شده است.

این کرم اورین بایوتک سبب افزایش رطوبت پوست شما، نرمی و انعطاف پذیری پوست زیبای شما نیز می شود. در عین حال قابل استفاده بعد از انواع سوختگی های سطحی و جراحت های پوستی، لیزر درمانی، میکرودرم و پیلینگ پوست بسیار مناسب می باشد. برند اورین بایوتک یکی از بهترین محصولات درمانی و زیبایی در ایران می باشد.

امروزه تمامی خانم ها از محصولات مراقبت پوستی برای داشتن پوستی زیبا و سالم استفاده می کنند. در این حین برخی از مردان نیز به مراقبت های پوستی روی آورده اند که این خود بسیار عالی می باشد. متخصصان پوست می گویند هر شخصی به تنهایی نیاز دارد تا به پوست خود برسد و از آن به نحو احسن نگه داری کند تا همیشه پوستی شاداب و جذاب داشته باشد.

استفاده از محصولات پوست و مو اورین بایوتک به سلامت پوست موی شما عزیزان کمک شایانی می کند. به دلیل وجود ترکیبات مفید برای پوست به پپوست شما آسیبی نمی رساند و موجب آبرسانی آن نیز می شود.