محصولات زیبایی پوست و مو

محصولات زیبایی پوست و مو و محصولات زیبایی و مراقبت پوست شرکت اورین بایوتک جزو پرطرفدار ترین محصولات زیبایی و مراقبتی در ایران می باشند. همچنین شامپو های اورین که در محصولات مراقبت پوست و مو بسیار پر طرفدار بوده و کاملا به رشد و تقویت مو های شما در هر نوع پوستی کمک می کند. و تمامی شامپو های اورین بایوتک بدون سولفات می باشند. در مدت زمانی که اورین بایوتک به بازار عرضه شد علاوه بر رضایت مشتریان به عنوان برندی کاملاً تخصصی و درمانی، بسیار مورد توجه پزشکان و متخصصان پوست و مو قرار گرفت. هدف ما از ابتدا تا به امروز معرفی کیفیت بالا و استفاده از بروزترین تکنولوژی ها در محصولات بوده و امیدواریم در کنار هم به بالاترین سطح سلامت و زیبایی مردم کشورمان دست یابیم.

محصولات تغذیه کننده و روشن کننده اورین

محصولات تغذیه کننده که شامل سرم و کرم می باشد حاوی دوز بالای کوانزیم Q10 و ویتامین C پایدار می باشند. موجب روشن کننده پوست و رفع لک ها و تیرگی ها شده و  تغذیه پوست و تحریک سنتز. کلاژن و الاستین جوانسازی پوست شما نیز می شود. همچنین باعث افزایش شادابی و شفافیت پوست و آبرسانی و رفع چین و چروک های پوستی می شود. که جذب سریع و عدم ایجاد حس چربی در پوست را نز برای شما فراهم می کند. در عین حال موجب رفع آسیب های سلولی ناشی از اشعه UV و اکسیدان ها نیز می شود.

روشن کننده ها نیز موجب جلوگیری از ظهور لک های قبلی و پیشگیری از ایجاد لک های جدید. شده و موثر در درمان انواع لک های مقاوم و تیرگی های بدن نیز می باشند. همچنین روشن کننده و یکنواخت کننده رنگ زمینه پوست هستند. که موجب افزایش رطوبت و کاهش قرمزی و التهاب پوست شده و دارای بافت بسیار سبک و مناسب انواع پوست ها می باشد.

محصولات زیبایی پوست و مو

شرکت اورین بایوتک ( آرا درفام آرمین ) جزو بهترین شرکت ها تولید کننده و وارد کننده محصولات پوستی و مو به ویژه محصولات پوست و مو کودکان نیز می باشد. محصولات برند اورین بایوتک با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی در زمینه پوست و مو و با بهترین و بروزترین مواد اولیه فرموله شده است. و تست های آزمایشگاهی و ارزیابی های بالینی مختلفی بر روی آنها انجام گرفته است و اثربخشی آنها در این مطالعات به اثبات رسیده است.