محصولات زیبایی

محصولات زیبایی و محصولات درمانی پوست و مو ، شرکت اورین بایوتک با خرید محصولات مراقبت از پوست و محصولات مراقبت پوست و مو همچنین تولید کننده انواع محصولات پوست و مو کودکان نیز می باشد. محصولات برند اورین بایوتک با استفاده از آخرین دستاورد های علمی در زمینه پوست و مو و با بهترین و بروزترین مواد اولیه فرموله شده است. تست های آزمایشگاهی و ارزیابی های بالینی مختلفی بر روی آنها انجام گرفته است. و اثربخشی آن ها در این مطالعات به اثبات رسیده است. کرم های دور چشم ، ضد چروک ها ، ضد آفتاب ها ، ترمیم کننده ها و تونیک های تقویت کننده مو و … را نیز شامل می شود.

محصولات اورین بایوتک

محصولات زیبایی پوست مو به چند دسته تقسیم می شوند از جمله محصولات پوستی مانند روشن کننده پوست ، کرم های جوانساز ، ضد چروک ، ضد آفتاب ها و … همچنین محصولات مو از جمله شامپو بدون سولفات که طرفداران بسیاری دارند. تونیک های تقویت کننده و ضد ریزش و … جزو محصولات پرطرفدار و با کیفیت شرکت اورین بایوتک می باشد. محصولات مراقبت مو اورین تماما بدون سولفات بوده و مانع از هر گونه آسیبی به ریشه و ساقه ی مو می شود. همچنین رطوبت پوست سر را حفظ کرده و از خشکی آن جلوگیری می کند. محصولات پوستی نیز تماما باعث شادابی و شفافیت پوست شده و مانع از خشکی پوست می شوند. همچنین دارای محصولات برای انواع پوست و انواع لاین های مناسب هر نوع پوستی می باشند.

محصولات زیبایی

شرکت اورین بایوتک ( آرا درفام آرمین ) جزو بهترین شرکت ها تولید کننده و وارد کننده محصولات پوستی و مو نیز می باشد. محصولات برند اورین بایوتک با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی در زمینه پوست و مو و با بهترین و بروزترین مواد اولیه فرموله شده است. و تست های آزمایشگاهی و ارزیابی های بالینی مختلفی بر روی آنها انجام گرفته است و اثربخشی آنها در این مطالعات به اثبات رسیده است.