محصولات مراقبت پوست و مو

محصولات مراقبت پوست و مو و همچنین محصولات زیبایی و مراقبت پوست در شرکت اورین بایوتک با توجه به نوع پوست و مو افراد ترکیب و ساخته و عرضه می شوند. به عنوان مثال برای پوست ها و مو های چرب یک سری محصولات مخصوص تولید می شوند. و ترکیبات آن ها نیز با مو و پوست چرب سازگار می باشد. این موضوع در رابطه با پوست و موی خشک و معمولی و حساس نیز صدق می کند.

محصولات ضد ریزش و تقویت کننده مو

این لاین از محصولات اورین بایوتک محصولات مخصوص انواع پوست چون پوست چرب ، خشک ، معمولی و حساس را نیز داراست. تونیک تقویت کننده مو سبب پیشگیری از ریزش مو هایتان و تحریک ریشه مو استحکام بخشیدن به آن می شود. و التهاب های به وجود آمده در پوست کف سر شما التیام می بخشد. همچنین شامپو های تقویت کننده و ضد ریزش مو که به صورت روزانه نیز از آن ها می توان استفاده کرد. که اکثرا فاقد سولفات بوده و از آسیب رسیدن به ریشه و ساقه مو جلوگیری می کند. همچنین باعث رفع موخوره شده و باعث درخشندگی مو و حفظ رنگ طبیعی مو می شود.

محلول پاک کننده آرایش و ضدچروک

محصولات مراقبت از پوست

محصولات پوستی شرکت اورین بایوتک شامل تمامی محصولات مخصوص پوست چرب ، پوست خشک و حساس و معمولی می باشد. همچنین محصولاتی چون ضد چروک ، ترمیم کننده ، روشن کننده و تغذیه کننده پوست را نیز شامل می شود. به ویژه کرم دور چشم اورین بایوتک که موجب رفع تیرگی و پف زیر چشم شما شده و باعث لیف شدن پلک نیز می شود. همچنین باعث گردش خون و تغذیه عالی در نواحی دور چشم می شود. و آبرسان قوی برای پوست دور چشم بوده و التیام بخش و ضد التهاب پوست ناحیه دور چشم شما عزیزان می شود.

شرکت اورین بایوتک ( آرا درفام آرمین ) جزو بهترین شرکت ها تولید کننده و وارد کننده محصولات پوستی و مو به ویژه محصولات پوست و مو کودکان نیز می باشد.

محصولات برند اورین بایوتک با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی در زمینه پوست و مو و با بهترین و بروزترین مواد اولیه فرموله شده است و تست های آزمایشگاهی و ارزیابی های بالینی مختلفی بر روی آنها انجام گرفته است و اثربخشی آنها در این مطالعات به اثبات رسیده است.