محصولات پوست چرب

محصولات پوست چرب جزو محصولات مراقبت از پوست و مو شرکت اورین بایوتک بوده و شامل چند لاین تخصصی برای پوست شما عزیزان می باشد. لاین محصولات زیبایی و مراقبت پوست چرب شامل ژل شستشوی صورت ، ژل شوینده لایه بردار ، ژل آنتی آکنه ، کرم ضد آفتاب ، کرم مرطوب کننده و آبرسان ، لوسیون آنتی آکنه و محلول پاک کننده آرایش یا همان میسلارواتر می باشد.

محصولات این لاین پوستی اورین بایوتک

این لاین از محصولات فاقد چربی بوده و مناسب انواع پوستها به ویژه پوستهای چرب و دارای آکنه می باشد. موجب رفع انواع جوش و جای جوش به ویژه جوش های التهابی به وجود آمده بر روی پوست شما می باشد. در عین حال که این لاین از محصولات فاقد چربی بوده رطوبت پوستهای شما را حفظ کرده و مانع از خشکی پوستها شما می شوند.

همچنین روشن کننده پوست بوده و برای رفع لک های ناشی از آکنه و کدری پوست بسیار مناسب می باشد. و محصول لایه بردار این لاین دارای لایه برداری ملایم و پاکسازی عمیق پوست از آلودگی ها و چربی ها است. در حین حال موجب کاهش تولید سبوم (چربی) و جمع کننده منافذ باز پوست شما عزیزان می شود.

محصولات پوست چرب

شرکت اورین بایوتک تولید کننده اتواع محصولات زیبایی و مراقبت پوست همچنین تولید کننده انواع محصولات پوست و مو کودکان نیز می باشد. محصولات برند اورین بایوتک با استفاده از آخرین دستاورد های علمی در زمینه پوست و مو و با بهترین و بروزترین مواد اولیه فرموله شده است. تست های آزمایشگاهی و ارزیابی های بالینی مختلفی بر روی آنها انجام گرفته است و اثر بخشی آن ها در این مطالعات به اثبات رسیده است. با انواع محصولات درمانی و زیبایی شرکت اورین بایوتک بهترین ها را تجربه کنید و به بهترین ها دست یابید.